+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Şereflikoçhisar İlaçlama

Şereflikoçhisar İlaçlama
Şereflikoçhisar Ankara’nın 24 ilçesinden biri olup; Ankara’ya 150 km uzaklıkta, yüzölçümü 1591km,nüfusu 45.000 civarında olan bir ilçedir. Türkiye’nin ikincibüyük gölü olan Tuz Gölü ilçeyi batıdan ve güneyden çevirir. Türkiye’nin mutfak tuzu üretiminin yüzde 60’ı Tuz Gölü’nden elde edilir. İlçenin ekonomisi tarıma dayanır. Bunun yanı sıra linyit, tuğla ve kiremit hammaddesini içeren cevher yatakları da vardır.Türkiye’nin en yaşanılabilir şehirleri sıralamasına bakıldığızaman Ankara’nın ilk sıralarda olduğunu görüyoruz. Araştırmada o ilin ekonomisi, eğitim alt yapısı, güvenlik sorunu vs gibi parametrelerin yanı sıra sağlığa verdiği önemle de değerlendiriliyor.
       Ankara merkez ve ilçelerinde yaşayanlar insan sağlığının çevreden soyutlanamayacağı düşüncesinden hareketle, çevreye karşı duyarlı olmaya çalışıyorlar. Gerek ağaçlandırma yaparak gerekse temiz bir çevrede yaşanılması gerektiği bilincine ulaşarak halk sağlığını koruma mücadelesine katkıda bulunuyorlar.Gelişen çevre bilinci, beraberinde sağlığımızı tehdit eden zararlılarla mücadele etmeyi de getirdiği için gerek evlerde gerekse insan ihtiyaçlarının giderildiği tüm mal ve hizmet üretim yerlerinde haşere ve kemirgenlere karşı ciddi bir mücadele sürdürülmektedir. Nerede olursa olsun insan sağlığını tehdit eden tüm haşere ve kemirgenlere karşı mücadelede;referanslarını Ankaralı hemşerilerimizden alarak onlara günün her saatinde hizmet veren T.C. Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama ruhsatı sahibi firmamız GEZGİN İlaçlama Çevre Sağlığı Hizmetleri Çalışanları olarak; Şereflikoçhisarlı hemşerilerimize teşekkür ediyoruz
06 Ekim 2015
3.208 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN