+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Restaurant İlaçlama

Restaurant İlaçlama

restoranlar  ;  haşere, böcek ve kemirgenlerin en sık görüldüğü yerlerdir. Bu sorun çözülerek, temiz ve sağlıklı bir ortamda yemeklerin pişirildiği mutfakların sağlanması çok önemlidir.

Herhangi bir bölümünde,haşerelerin veya farenin görüldüğü bir işletmenin müşteri problemi olacağı, tercih edilmeyeceği bir gerçektir. Düzenli ilaçlaması yapılmayan restoranlarda haşere, sinek veya kemirgen sorunlarından en az bir tanesinin olmaması olanaksızdır. Çünkü bu zararlılar mutfaktaçok hızlı çoğalabildikleri gibi dış mekânlardan da gelmektedirler.Bazı restaurant sahiplerinin, ilkel yöntemlerle ve de T.C.Sağlık Bakanlığı onayı olmayan ilaçları kullanarak restoran ilaçlaması yapmaları, sorunu çözmeyeceği gibi var olan haşere ve kemirgenlerin; yanlış kullanılan, dozunda kullanılmayan ilaçlar ve yanlış yapılan ilaçlama yöntemleri nedeniyle haşere, böcek ve farelerin ilaçlara karşı bağışıklık sistemi daha da gelişmiştir.Bu durumdan sonra ruhsatlı ilaçlama firmalarını arayarak restoran ilaçlaması yaptırmak isteyen işyerlerin’de sorunun çözümü zorlaşmakta, kullanılan ilaç miktarı,ilaçlama sayısı artmakta dolayısıyla ilaçlama maliyeti yükselmektedir.

restoran, lokanta, pastane vs. gibi işletmelerde, işletme sahiplerinin haşere,böcek, sinek veya kemirgenler için ‘işyerimizi ilaçlatıyoruz… Çok para ödüyoruz fakat yine de bu zararlılardan kurtulamıyoruz…’ Dediklerini sıklıkla duymuşuzdur. İşte bunun için, haşere ve kemirgen sorunundan tamamen ve en ekonomik şekilde kurtulmak için; Ankara restaurant sahiplerinin; konusunda uzman, güvenilir, T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ve dezenfektan ruhsatıolan bir ilaçlama firmasını aramaları gerekmektedir. Aranan bu ilaçlama firmasının; Ankara ve komşu illerinde 10 yıllık deneyimli kadrosuyla hizmet veren, gücünü referanslarından
alan Gezgin İlaçlama ltd. şti.ne  www.gezginilaclama.com.tr sitelemizden ulaşarak 24 saat kaliteli hizmet alabilirsiniz.

16 Ocak 2015
2.931 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN