Renk seçin:


+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Mekan İlaçlama

Mekan İlaçlama
İnternette “Ankara mekânları” deyince karşımıza Ankara’nın bir çok yerinde birçok eğlence mekânları,cafeler, nişan-düğün mekanları, clupler, barlar vs. gibi mekanlar çıkmaktadır.Çok sayıda tabela altında hizmet veren bu işletmeler, verdikleri hizmetlerin kalitesini anlatmak için en iyi kebap, en iyi balık lokantası, en iyi meyhane, en iyi manzaralı yer, en iyi baklava,en iyi bar, en iyi türk yemekleri, en iyi düğün salonları vs. şeklinde ifadeler kullanmaktadırlar.
Bir mekânın en iyi… Olabilmesi için, öncelikle mekân temizliğinin mükemmel olması, mekânda hiçbir şekilde haşere ve kemirgen sorununun olmaması gereklidir. Bunun içinde tüm mekân sahiplerinin, işinde uzmanolan Sağlık Bakanlığından ruhsatlı ilaçlama firmalarına ulaşmaları gerekli olduğu kadar periyodik bir şekilde mekân ilaçlaması yaptırmak gıda işletmeleri için bir zorunluluktur.
GEZGİN İLAÇLAMA FİRMASI olarak; Ankara ve komşu illerinde her türdenbinlerce mekânın böcek ve fare ilaçlamasını yapmış ve yapmakta olan işinde uzman, güvenilir bir ilaçlama firması olmanın iç huzuru içindesizlere de hizmet vermek isteriz. Eğer sizde işyerinizin hijyenik, dezenfektan ihtiyacı olmayan, haşere ve kemirgen sorunu yaşamayan bir yer olmasını istiyorsanız,www.gezginilaclama.com.tr sitelimizden ulaşarak 24 saat kaliteli hizmet alabilirsiniz.
16 Ocak 2015
2.392 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN