Renk seçin:


+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

MARKET İLAÇLAMA

MARKET İLAÇLAMA

Marketler insanların gıda, temizlik vs. gibi ihtiyaçlarını gidermek için gerektiğinde günlük olarak da gittikleri alışveriş yerleridir. Marketin büyüklüğüne göre, belki de binlerce insanın her gün ziyaret ettiği bu yerlerin çok temiz olması, kesinlikle haşere ve kemirgen probleminin olmaması gereklidir. Ancak; marketlerin çoğunda, başta hamamböceği ve fare  olmak üzere çok değişik haşere türünün varlığı bir gerçektir.Marketler; gerek böcekli bir mekandan sevkiyatla gelen koliler  arasında, gerekse fırınlardan alınan ekmek kasaları içinde gelen haşereler nedeniyle de böcek ve haşere sorunu yaşayabilmektedir. Haşere ve kemirgenler genellikle marketlerin depo, mal kabul ve iade, bakliyat, unlu mamul, kuruyemiş, manavın yanı sıra yemekhane, tuvalet ve soyunma odalarında görülürler ve zarar verirler. Verilen maddi zararların yanı sıra halk sağlığı ve müşteri memnuniyeti açısından, ilaçlama firmaları aracılığıyla yapılacak market ilaçlamalarının kalitesi çok önemlidir.

ONLINE TEKNİK DESTEK HİZMETİMİZ DEVREDE
7/24 iletişim bölümünden irtibata geçebilirsiniz

Ankara ilaçlama firmalarından, Gezgin İlaçlama Firması olarak öncelikle haşere ve kemirgenlerin nereden geldiğinin,  barınma ve beslenme yerlerinin nereler olduğunu tespit ettikten sonra ilaçlamaya başlamak gerektiğini belirttikten sonra T.C. Sağlık Bakanlığı onaylı biyosidal ilaçlarından (halk sağlığına zarar vermeyen, sadece hedef canlıyı yok eden) ilaçları dozunda ve de uygun ilaçlama yöntemini kullanarak market ilaçlamasının yapılmasının gerekli olduğunu söylüyor ve söylediklerimizi eksiksiz olarak uyguluyoruz. Çünkü biz 10 yıllık deneyimli ve uzman kadrosuyla,gücünü yaptığı işlerin niceliğiyle beraber niteliğinden alan T.C.Sağlık Bakanlığı’ndan onaylı ilaçlama ruhsatı olan Ankara ilaçlama firmasıyız.

 

 

15 Ocak 2015
3.382 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN