+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Kızılcahamam İlaçlama

Kızılcahamam İlaçlama
Kızılcahamamdaki ev ve işyerlerinizin haşere ve böcek ilaçalama hizmeti verebilmemiz için bizi 7/24 alo böcek ankara hattımızdan arayabilrisiniz. Gezgin ilaçlama olarak biz 10 yıldır Sağlık bakanlığı onaylı ilaçlama firmaları içerisinde TSE ve ISO belgeli en büyük ilaçlama şirketiyiz.
Bir doğa harikası olan Kızılcahamam ilçemizdeki,yaşamın kalitesini bozacak, çevreyi kirletecek  davranışlardan kaçınmak şüphesiz orada yaşayanların ve konuk olarak gelenlerin çok dikkat edeceği bir konudur. İlçenin var olan dağa güzelliğinden, şifalı kaplıcalarındanve yetiştirdiği yöresel, doğal ürünlerinden övgüyle söz edebilmek için çevrenin, mal ve hizmet üretim yerlerinin çok temiz ve bakımlı olması gereklidir. Çevrenin temiz tutulup, düzenli ilaçlamalar yapılaraksinek ve böceklerden uzak tutulması ilçeye yakışan bir davranıştır.
Yanı sıra mal ve hizmet üreten tüm işletmelerin(gıda maddesi üreten ve pazarlayan yerlerin yasal zorunluluğu var)  haşere ve kemirgenlere karşı düzenli bir şekilde ilaçlama yaptırılması halk sağlığı için bir zorunluluk olduğu gibi Kızılcahamam ilçemizi tanımlayan bir davranış biçimidir.
Temiz çevre kaliteli mal ve hizmet denilince ilk akla gelen Kızılcahamam ilçemize hizmet vermekten, haşere ve kemirgen mücadelesinde birlikte hareket etmekten dolayı memnunuz. İlaçlama ve dezenfektan konusunda yılların deneyimini kalıcı ve güvenilir hizmet vermeyle birleştiren biz, Gezgin İlaçlama ltd şti yönetimi ve çalışanlarına gösterdiğiniz ilgiden dolayı Kızılcahamam sakinlerine ve işletme sahiplerine teşekkür ederiz.Ankara ilinin kuzeyinde yer alan Kızılcahamam ilçemiz E5 Ankara-İstanbul Devlet Karayolu üzerindedir. Türkiye çapında kaplıcalarıyla ünlü Kızılcahamam ilçesi, Soğuksu Milli Parkı, otelleri, maden suları, tarihi yerleri ve festivalleri ile tanınır.Termal suları pek çok hastalığa iyi gelen Kızılcahamam,aynı zamanda bir şifa merkezidir. Ankara’ya yakınlığı nedeniyle özellikle hafta sonları çok sayıda günübirlikçi turistin ağırlandığı Kızılcahamam’da Pazar günleri kurulan köylü pazarlarında çok sayıda yöresel ve doğal ürünler pazarlanır. Son yıllarda yapılan büyük oteller, kongre ve toplantılara evsahipliği yaparak ilçe turizmine büyük katkılar sağlamaktadırlar İlçenin Ankara’ya uzaklığı 80kmdir.
06 Ekim 2015
3.401 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM

  1. eşref kaya diyor ki:

    sizin gibi profesyonel firmalara hayranlık duymaktayız allah yolunuzu açık etsin

BİR YORUM YAZIN