+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Dezenfeksiyon Hizmetleri

Dezenfeksiyon Hizmetleri

ANKARA’DA DEZENFEKSİYON İŞLEMİNDE UZMAN İLAÇLAMA FİRMASI
Dezenfeksiyon Hastalık yapan patojenlerin etkisiz hale getirilmesi işlemidir. Dezenfeksiyon uygulaması, ortamda bulunan patojenlerin yoğunluğuna göre ve ortamın yapısına göre değişiklik gösterir. Dezenfektan işlemi; mahallin görünmeyen mikroplarının yok edilmesi için kullanılır. Dezenfektan işleminin önemi, uygulandığı yüzeyde uzun süreli etkin olarak kalabilmesinin yanı sıra insan sağlığına herhangi bir şekilde zarar vermemesidir.
Dezenfeksiyonda kullanılan maddeleler; mikroorganizmaları öldürebilmeli, hızlı etki etmelidir ve toksin olmamalıdır. Uygulanacağı eşyaya ve çevreye zarar vermemelidir.

Kullanılan Dezenfektanlar:

Hidrojen peroksit kolloidal gümüş, kuanter bileşikler gibi ürünler kullanılmaktadır. Dezenfektan uygulaması mutlaka sağlık bakanlığı onaylı, ruhsatlı firmalar ve biyosidal ürün uygulama sertifikasına sahip personeller tarafından yapılmalıdır.

Sterilizasyon işlemi dezenfeksiyon işleminden farklı olarak herhangi bir alan cisim üzerinde bulunan mikropların tamamen öldürülmesi işlemidir. Sterilizasyon işlemi, gelişen teknolojilerle paralel olarak sterilizasyon yöntemleri de gelişmiştir. Özellikle tıp alanında, cerrahi müdahalelerde önemli rol oynamaktadır.
Haşere ve kemirgen ilaçlamasında verdiği kaliteli, etkin ve güvenilir hizmetlerle Ankara ve komşu illerindeki ilaçlama piyasasında ciddi anlamda söz sahibi olan GEZGİN İLAÇLAMA ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ Dezenfeksiyon uygulamalarında da deneyimli elemanlarıyla hizmet vermektedir.

Gezgin Çevre Sağlığı Hız Akaryakıt Sav Enerji Dan. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.
Macun Mah. 177. Cad. No 16/68-A (GİMAT) Tel: 0312 397 80 60 – Yenimahalle / Ankara
Ostim VD 395 084 09 02 Tic Sicil No 253967

16 Nisan 2015
10.478 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN