+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Bahçe İlaçlama

Bahçe İlaçlama

İnsanların evleri, günlerinin büyük bir kısmını geçirdikleri mekanlar site içerisinde bir apartman dairesi olabildiği gibi, küçük bir bahçesi olan müstakil evlerde olabilmektedir. İnsanların yaşam alanlarının bir parçası olan bahçelerindeki;ağaçlarının, bitkilerinin, yeşilliklerinin vs. bakımlı olması,haşere, sürüngen ve kemirgenlere karşı düzenli ilaçlamalarınınyapılarak insan sağlığını tehdit eden bulaşıcı hastalıklardanarındırılmış yerler olması, insanların huzur içinde dolaşıp, oturabilmesini sağlar. Daha da önemlisi, yaşadığımız yerlerinbir parçası olan bahçelerdeki haşere ve kemirgen sorununun çözülememesi halinde evlerimizde de aynı ya da benzeri haşere ve kemirgen sorununu yaşama ihtimalimiz çok yüksektir.

Bu ve benzeri nedenlerden dolayı bahçe ilaçlaması çok önemlidir.O zaman şu soruyu sormamız gerekiyor:Bahçe ilaçlaması nasıl ve kimler tarafından yapılmalıdır?Haşere, kemirgen, sürüngen vs. gibi zararlıların görüldüğü tüm yerlerde olduğu gibi, bahçelerde görülen zararlılarla mücadeleyi başlatmadan önce, buralarda yaşayan zararlı türlerinin belirlenmesi gereklidir. Tespiti yapılan zararlılara karşı hangi ilaçların hangi dozda kullanılacağı, hazırlanan ilaçların yapılacağı ilaçlamada hangi yöntemin uygulanacağı şeklinde yapılacak ön çalışmadan sonra,bahçe ilaçlamasının gündüz mü- gece mi yapılacağına karar verilmelidir.

Bahçe ilaçlaması, kesinlikle ilaçlama ruhsatına sahip firmalara yaptırılmalıdır. Şüphesiz bu firmalar arasında da işinin sorumluluğunu tam olarak duymayıp neticede hedef zararlıyı yok edemeyerek, kesin çözüm sağlayamayan yüzlerce ilaçlama şirketi bulunmaktadır.İşte bu yüzden, yukarda verilmeye çalışılan bilgiler doğrultusunda,kesin çözüm üreten ilaçlama firmalarına ulaşmak için araştırıcı olmak gerekmektedir.Gezgin ilaçlama Firması olarak bize ulaşmanız halinde, hizmetteki kalitenin memnuniyetini,birlikte paylaşacağımızdan emin olabilirsiniz.

WhatsApp Image 2020-07-06 at 11.30.04 (3)

 

 

 

 

16 Ocak 2015
5.405 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN