+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Sincan İlaçlama

Ankara Sincan İlaçlama
Cumhuriyetin İlk yıllarında küçük bir köy iken, Atatürk’ün önerileri ile yurtdışından gelen Soydaşlarımızın buraya yerleştirilmeleri ile tipikbir göçmen köyü görünümünü alan Sincan 1983 yılında ilçe olmuştur. Yüzölçümü 420km olan İlçenin 2011 yılınüfusu 475.000 civarındadır.1990 yılında 1.OrganizeSanayii Bölgesi’nin açılmasıyla sürekli olarak yeni konutlar yapılmış, bu durum ilçenin nüfus artış hızını  Ankara’nın nüfus artış hızının üzerine çıkarmıştır.Ankara Merkeze 27 km uzaklıkta olan Sincan İlçesi civar ilçelere nazaran Hizmet sektöründe oldukça ileridedir.Civar ilçeler, belde ve köyler ihtiyaçlarını Sincan Merkezinden karşılarlar. Özellikle mobilya, dayanıklı ev eşyaları, giyim, tekstil, eğitim vegıda hizmetlerinde ilçenin ve civar bölgenin alışveriş merkezi konumundadır.Hizmet Sektöründe oldukça ilerde olan ilçede,  gerek hızlı yapılaşma gerekse çok hızlı artannüfus nedeniyle çevreye karşı duyarlılık da bir o kadar önem kazanmıştır.
    Temiz bir çevre için mücadele eden yöre insanının ve esnafının yanında olan; onların gerek evlerinde, gerek işyerlerinde gerekse hizmet aldıkları her türlü işletmelerde mücadele ettikleri haşere ve kemirgenlere karşı ilaçlama mücadelesi veren GEZGİN İLAÇLAMA yetkilileri ve çalışanları olarak huzurluyuz, mutluyuz. Halk sağlığını korumanın, yaşadığımız çevreyi temiz tutarak haşere ve kemirgenlere ve de onların sebep olduğu bulaşıcı hastalıklara karşı bilinçli bir şekilde mücadele eden, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsat sahibi deneyimli,gücünü referanslarından alan firmamız Gezgin İlaçlama ltd şti’ne ulaşarak ilaçlama ve dezenfektan hizmeti alan Sincan ilçe sakinlerine teşekkür ederiz.
06 Ekim 2015
2.779 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN