+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Mamak İlaçlama

Ankara Mamak İlaçlama
Kurucuları Ahiler olan Mamak İlçesi’nin kuruluşu 12.yy. ortalarına rastlar. Anadolu’nun Türkler tarafından ele geçirilmesiyle birlikte, Türk obaları birer birer Mamak’ınşimdiki köylerine yerleştirilir. Bu bölgedeki isimlerin tamamına yakını Türk obalarından alır. Dodurga, Kıbrıs, Kızılca, Bayındır, Kayaş gibi. Cumhuriyet Döneminde Mamak, ilk toplu taşım aracının faaliyetine tanıklık eder. Ankara-Kayaş Banliyö Tren Hattı (1929) toplu taşımacılıkta bir ilktir.1930 yılından sonra ulaşımın kolaylaşması nedeniyle Banliyö Tren hattı üzerinde gecekondulaşma başlamış ve süratle artmıştır.2011 yılı nüfusu 550.000 civarında olan Mamak İlçemiz Ankara’nın en büyük ilçelerinden biridir.
      Ankara’nın tüm ilçelerinde Halk Sağlığının korunması konusunda, yılların deneyim ve tecrübesiyle gerek ilaçlama gerekse dezenfektan mücadelesinde hizmet veren şirketimiz GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ Mamak İlçemiz sakinlerine de günün her saatinde hizmet vermeye dün olduğu gibi bugünde devam etmektedir. Toplumun sağlığının bireyin sağlıklı olmasından geçtiğine inanan ilaçlama şirketimiz yetkilileri ve çalışanları olarak temiz bir çevrenin oluşması için verilen haşere ve kemirgen mücadelesinde hak ettiğimiz yerde olmanın huzuru içindeyiz. Sağlık Bankalığı onaylı ilaçlama ruhsat sahibi olan firmamız,haşere ve kemirgen mücadelesi sırasında Dünya Sağlık Örgütü’nün(WHO) izin verdiği BİYOSİDAL ürünleri kullanarak ilaçlama ve dezenfektan mücadelesi vermektedir .
06 Ekim 2015
4.480 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN