Renk seçin:


+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Keçiören İlaçlama

Ankara Keçiören İlaçlama
Keçiören, Ankara’nın nüfusu bakımından en büyük ilçesidir. 2011 yılında yaklaşık 850.000 kişinin yaşadığı Keçiören ilçesinin  yüzölçümü 759km dir.1984 yılında ilçe olan Keçiören ilçesini, Çubuk Çayı kuzey-güney yönünde ikiye bölerken Hatip ve Ankara Çayları ilçenin güneyinden geçer. Çubuk Çayının can verdiği kalaba vadisi  Ankaralıların piknik ve eğlence yeri olurken, üzerinde kaya mezarı  bulunan Keçiören Şelalesi ilçeyi geçmişten geleceğe taşımaktadır.
       Ankara’nın diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi Keçiören ilçemizde de halk sağlığını koruma mücadelesinde verdiğimiz kaliteli hizmetler nedeniyle siz Keçiören ilçe sakinlerinden çok olumlu kabul görmekteyiz.Haşere ve kemirgen mücadelesinde,T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsat sahibi,ilaçlamada kesinlikle BİYOSİDAL İLAÇLAR kullanan; 10 yıllık deneyimli çalışanlarıyla yıllardır Ankara’ya hizmet vermekte olan ilaçlama firmamız GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI HİZMETLERİ olarak güvenilir olmayı, müşteri memnuniyetini sürekli kılmayı misyon edinmiş olmamızı paylaştığınız için sizlere teşekkür ediyor,daha geniş hizmet alanlarında buluşmayı diliyoruz.
06 Ekim 2015
2.480 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN