+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Haşere Böcek İlaçlama

Böcek ilaçlama irtibat : +90 312 397 80 60 – GSM 0532 411 71 63

Ankara Haşere ( Böcek ) İlaçlama

Sadece Ankara’da milyonlarca metrekare alanı ilaçladık, Bir çok işletmenin haşere ve fare problemini çözdük ve çözmeye devam ediyoruz. Periyodik müşteri sayımız yüz bin’i geçti, 1990’lı yıllardan beri Gezgin İlaçlama olarak aynı isimle aynı adreste aynı hizmeti veriyoruz. Böcek ilaçlama denince Ankara’da ve Türkiyenin bir çok ilinde akla ilk gelen firma olmanın gururunu yaşıyoruz. Böcek ilaçlama denince akla ilk gelen firmalardan oluyoruz.  Haşere ilaçlama konusunda veya tüm haşereler ile ilgili bilgi almak veya ücretsiz keşif yaptırmak isterseniz hemen şimdi bizi arayın. İlaçlama fiyatlarımız her zaman en uygun fiyat ve en iyi hizmeti hedeflemektedir. Haşere uzmanlarımız ile sizlere en uygun fiyatlarla yardımcı olmaya hazırız.

Ankara içerisinde tüm ilçe ve semtlere hızlı, kaliteli ve kalıcı ilaçlama çözümleri sunuyoruz. Profesyonel ilaçlama ekibimiz ile beraber 1990 senesinden beri sizlere hizmet vermekten ve tecrübemiz ile garantili ilaçlama ile sorununuzu çözmekten gurur duyarız.

SAĞLIĞINIZI RİSKE ATMAYIN !

Çok sayıda yasal ve yasal olamayan, firma ve şahıslar ilaçlama hizmeti vermektedir. Böcek ilaçlama öncesinde, İlaç markaları, kullanılan ekipman ve kalifiye personel araştırılması gerekir. Firmamız Garantili Böcek ilaçlama hizmeti sunmaktadır.

İlaçlama Yöntemleri;

Jel Böcek ilaçlama Yöntemi; Jel ilaçlama hamam böcekleri, karıncalar ve diğer haşere ilaçlamasında kullanılır. Tek seferde garantili çözüm sunmaktadır.

Kokusuz ilaçlama Yöntemi; Sıvı şekilde püskürtme yöntemiyle yapılmaktadır. İlaçlamada mekanınız dan ayrılmanıza, mekanınızı kapatmanıza gerek yoktur. Günün herhangi bir saatinde çalıştığınız zamanda bile yapılabilir sadece ilaçlama esnasında açıkta gıda bulundurulmamalıdır.

Kemirgen Kontrol istasyonu; Fareler ve kemirgenler için kullanılan bu kemirgen kontrol sisteminde ev bina, bahçe okul, fabrika, hastane, gıda imalathaneleri gibi yerlerde rahatlıkla kullanılarak garantili çözüm sağlamaktadır.

Garantili Böcek ilaçlama hakkında ücretsiz danışmanlık almak için bize danışmaktan çekinmeyin. Online hizmetimizden veya Müşteri Hizmetlerimize arayarak bize ulaşabilirsiniz.

Coronavirus Pandemic. A disinfector in a protective suit and mask sprays disinfectants in the room.

Haşere ilaçlama – Böcek ilaçlama