+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Gölbaşı İlaçlama

Ankara Gölbaşı İlaçlama
Gölbaşı, şehir merkezine 20 km uzaklıkta, Ankara iline bağlı bir ilçedir. Mogan ve Eymir gölleri ile tanınır.Aynı zamanda Dünyada sadece Gölbaşı’nda yetişen ve yöresel adı Peygamber Çiçeği olan, çok güzel mor-kırmızı çiçekler açan Sevgi Çiçeği de ilçenin bir zenginliğidir.Gölbaşı Ankara’nın mesire, sayfiye, turizm ve sanayi bölgesi konumundadır.Mogan ve Eymir Göllerinin doğal güzelliği, temiz havası ve balık üretimi ile ilçeye turistik bir değer kazandırmaktadır.Hafta sonları daha yoğunlukta tercih edilen ilçenin Yüzölçümü 738km, 2011yı nüfusu 100.000 dir.  1991 yılında ilçe olan Gölbaşı ilçemiz gölleriyle başkentAnkara’ya ayrı bir zenginlik kazandırmaktadır.
      Göllerin çevresindeki yerleşim yerleri, eğlence yerleri, lokanta ve diğer hizmet alanlarından insanların huzur içinde hizmet alabilmeler için çevre temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekir. Sinek ve böceklere karşı mücadele doğru ilaçlama yöntemlerive doğru ilaçlar kullanarak yapılmalıdır. Halk sağlığının korunması için gerekli olan haşere ve kemirgen mücadelesi, konusunda uzman ilaçlama firmalarınca yapılması halinde, sadece istenmeyen zararlı canlılarlar yok olacağı için ekolojik dengenin korunması da sağlanacaktır. GEZGİN İLAÇLAMA LTD. ŞTİ. olarak; Çalışmalarında İnsan sağlığını ve çevre dengesini gözetmeyi amaç edinmiş bir ilaçlama ve dezenfektan şirketi olarak Ankara’nın bu güzel ilçesinde yüzlerce ev ve işyerini haşere ve kemirgenlere karşı koruduk, korumaya devam ediyoruz. İlaçlama hizmeti alırken araştırıcı ve sorgulayıcı olan Gölbaşı’lı  hemşerilerimize teşekkür ederiz. GEZGİN İLAÇLAMA LTD. ŞTİ. T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı İlaçlama ruhsatına sahip,İlaçlamada Dünya Sağlık Örgütünün onayladığı ilaçları kullanan(BİYOSİDAL İLAÇLAR)Güveni,ekonomikliği ve kalıcı çözümü misyon edinmiş bir ANKARA İLAÇLAMA FİRMASIDIR. 
06 Ekim 2015
3.433 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN