+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Etimesgut İlaçlama

Ankara Etimesgut İlaçlama

1990 yılında ilçe olan Etimesgut ilçesinin 2011yılı nüfusu 420.000, yüzölçümü 49kmdir.İlçede yaşayanların çoğu memur, işçi ve küçük esnaftan oluşmaktadır. Türkiye’nin her bölgesinden ilçeye yerleşen aileleri görmek mümkündür.

Başbakanlık Eryaman Toplu Konutları, Askeri Kampuslar Alanı, Elvan kent, Güzel kent gibi bölgelerde yerleşen ilçe sakinlerinin çoğunu ilçe dışında çalıştıkları için gündüzleri evlerinde bulmak zordur. Etimesgut ilçemizin bu bölgeleri geceleri dolan yerleşim yerleridir..

Ankara-İstanbul demiryolu, Ankara-Ayaş ve Ankara-İstanbul karayolu Etimesgut’tan geçmektedir. Ankara’nın diğer tüm ilçelerinde olduğu gibi Etimesgut  ilçemizde de Sağlık, Eğitim, ulaşım gibi insanımızın temel sorunlarının çözümünde çok yol alınmış, Türkiye ortalamasının çok üzerinde bir yaşam standardına ulaşılmıştır.

Her ne kadar göç almış bir bölge olsa da, gelişen, kentte yaşam bilinciyle, gerek sürekli yaşanılan ev veya işyerlerinde gerekse toplu yaşam ve tüketim alanlarında olması gereken temizlik, kaliteli mal-hizmet üretimi ve tüketimi sırasında gösterilen duyarlılık ilçeye ayrı bir değer kazandırmıştır.

Özellikle mal ve hizmet aldığımız alanlarda bulunan ve insan sağlığını tehdit eden haşere ve kemirgenlere karşı verilen bilinçli mücadele sonucunda bulaşıcı hastalıklardan korunarak, sinek, böcek ve kemirgenlerden uzak huzurlu bir yaşam sağlanmıştır. Haşere ve kemirgen mücadelesinde hem kalıcı çözümler üretmek hem de doğanın dengesini korumak gerektiği bilinciyle yola çıkıp bize ulaşarak, birlikte çözüm ürettiğimiz yüzlerce ev, işyeri ve diğer tüm hizmet alanları  sahiplerine Gezgin İlaçlama yönetimi ve çalışanları olarak çok teşekkür ederiz.

29 Temmuz 2020
4.704 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN