+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

Ankara Çubuk İlaçlama

Ankara Çubuk İlaçlama
Ankara merkeze 35 km uzaklıkta olan Çubuk ilçesinin 2011 yılı nüfusu 175.000 yüzölçümü 1360km dir. Türkiye’nin ikinci büyük uluslar arası havaalanı olan Esenboğa,ilçe sınırları içindedir. Osmanlı İmparatorluğu’nda Fetret Devrinibaşlatan Ankara Savaşı’nın Ankara Çubuk Ovası’nda gerçekleşmiş olması Çubuk İlçemize tarihi bir değer yüklemiştir.Günümüzde Ankara’nın sanayi bölgesi haline gelen Çubuk’ta ülkemizin büyük sanayi kuruluşlarının da aralarında bulunduğu80 civarında fabrika vardır. Ankara’ya yakın olması ve büyük sanayi kuruluşlarının bu yörede olması nedeniyle hızlı nüfus artışına sahne olan ilçede modern mezbaha tesisleri kurulmuştur. Ankara’nın günlük et ihtiyacının büyük bir bölümünü karşılayan Çubuk ilçemizde her yıl eylül ayının ilk haftasında Çubuk Uluslar arası turşu ve kültür festivali düzenlenmektedir.
       Sanayinin gelişmesi, mezbehanelerin varlığı kaçınılmaz olarak çevre sorunlarını da beraberinde getirmiştir. Temiz, sağlıklı, mikroplardan arındırılmış bir çevrede yaşamak ve daha da önemlisi gerek sanayi ürünlerinin gerekse temel gıda üretimi yapan yerlerin haşere,kemirgen ve mikroplardan arındılması ilçe sakinlerinin ve  belediye yetkililerinin duyarlı olduğu konulardır.Ekolojik dengeyi ve halk sağlığını korumak amacıyla verilen ilaçlama ve dezenfektan mücadelesinde,T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlama ruhsatı sahibi firmamız GEZGİN ÇEVRE SAĞLIĞI. olarak Çubuk ilçe sakinlerine ve işletme sahiplerine hizmet vermekten dolayı mutluyuz, gururluyuz. Halk sağlığını koruma, kaliteli mal ve hizmet üretmek için verdiği mücadele sırasında doğru ilaçlama ve dezenfektan firmasını seçerek güvenilir ve kalıcı çözümler sağlayan ilçe sakinlerine GEZGİN İLAÇLAMA Çalışanları olarak çok teşekkür ederiz.
06 Ekim 2015
3.405 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN