+90 312 397 80 60 - GSM 0532 411 71 63

Sosyal Medyada Biz}

Dezenfektan Hizmeti
Corona virüsü salgını tüm Dünya’da hızla yayılmaya devam ederken dezenfektan kullanımına verilen önem oldukça eksik ve yetersiz.
Devamını Oku

ALO BÖCEK HATTI

ALO BÖCEK HATTI

ALO BÖCEK HATTI 312 397 80 60

Böcek ve haşereler yaşadığımız çevrenin, barındığımız mekanın istenmeyen canlılarıdır. Nedeni, bulaşıcı hastalıkların oluşmasında ve yayılmasında en önemli etken oldukları içindir. Yanı sıra görüntüleri de insan psikolojisini olumsuz yönde etkilemektedirler. Ancak; milyonlarca canlının yaşadığı doğanın dengesini bozacak ve sonuçta; bir canlı türünün doğada sahip olduğu oranı artı ya da eksi yönde etkileyecek girişimlerden de kaçınmak gerekir. Doğanın dengesini bozacak davranışların başında, insanın canlılara karşı yaptığı yanlış mücadele şekli gelmektedir.

Yapılan yanlış ilaçlama mücadelesi çoğu zaman hedef haşere ve böceği yok etmediği gibi ona, o ilaçlara karşı bağışıklık kazandırmakta, diğer zararsız canlı türlerinin de sayılarının azalmasına yol açmaktadır. Bu duruma sebep olmamak için, haşere ve böcek ile mücadele eden böcek ilaçlama firmalarına önemli görevler düşmektedir. Bunların başında, ilaçlama işi yapan böcek ilaçlama firmalarının yetkilerinin yani ruhsatlarının olması gerekmektedir. T.C.Sağlık Bakanlığı onaylı ruhsat sahibi böcek ilaçlama firmalarının, konusunda yetişmiş, sosyal güvenceleri olan, halk sağlığını koruma bilinci gelişmiş elemanlarının olması gereklidir. Sonuçta, doğanın dengesini korumak hizmet alan ve hizmet veren insanların bilinç düzeyi ile doğru orantılıdır. Ankara böcek ilaçlama firmalarından; Gezgin ilaçlama ltd. şti. olarak diyoruz ki; Eğer Ankara ya da Ankara’nın komşu illerinde oturuyor ve haşere, böcek veya kemirgen sorunu yaşıyorsanız, lütfen bizi arayın. www.gezginilaclama.com ve www.gezginilaclama.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz.

 

ALO BÖCEK HATTI 312 397 80 60

14 Ocak 2015
4.300 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN